Szekszárdi Kerékpáros S. E.

Sikeresen lezajlott az idei Kajdacs Nagydíj. Ezúttal is nemzetközi mezőny jött össze, hiszen az Elit mezőnyben egy osztrák csapat is megtisztelte a rendezvényünket, illetve egy ukrán bringás is rajthoz állt.

Az időjárás ezúttal kegyes volt hozzánk: végig napsütéses meleg idő volt. A versenyen készült fotók a facebook oldalunkon (gruppo infantilo) fent vannak, a teljes eredménylista pedig az alábbi linken megtalálható:

https://fairtiming.hu/php/results.php?vrs=kajdacs22

 

Változás a II. Kajdacs Nagydíj futam (mezőny) beosztásán – ami az időbeosztást is érinti!

I. mezőny: rajt időpont 11.00 óra. Korcsoportok: U13, WU17, (4 – 4 kör) illetve a WU19 és az U15 (10 kör). A Master3-as korosztály 3 és fél perc hátránnyal indul majd a 10 körös versenyére.

II. mezőny: rajt időpont 12.10 óra. Korcsoportok: Amatőr (15 kör), WElite/U23 és U17 (22 – 22 kör). A Master1 és Master2 korcsoport másfél perc időhátránnyal indul, szintén 22 körre.

III. mezőny: rajt időpont 14.00 óra. Korcsoportok: U19 és Elit/U23. Itt az U19-es mezőny 2 perc előnyt kap.

ELŐNEVEZETTEK

U13

kcs.

Név

Egyesület

Rajtszám

U13

Lovász Máté

Delta MTB Sopron

2

U13

Molnár Ágoston

Delta MTB Sopron

3

U13

Mármarosi Manuel

Szekszárdi Szabadidős KE

4

U13

Mármarosi Marcell

Szekszárdi Szabadidős KE

6

U13

Rádi Noel

Szekszárdi Szabadidős KE

7

U13

Csetneky Vilmos

Szegedi KSC

8

U13

Davletov Benett

Szegedi KSC

9

U13

Pósta Zsombor

Szegedi KSC

10

U13

Horváth Benedek

Szegedi KSC

11

U13

Lencse Máté

Szenyor KSZSE

12

U13

Szabó Gergő

Szenyor KSZSE

13

 

U15

kcs.

Név

Egyesület

Rajtszám

U15

Szabó Máté

Szekszárdi Kerékpáros S. E.

111

U15

Turmann Benjámin

Tamási KE

112

U15

Kránitz István

Tamási KE

113

U15

Tulok-Darida Simon

Szekszárdi Szabadidős KE

114

U15

Balaskó Ádám

Szenyor KSZSE

115

U15

Iványi Zétény

Szenyor KSZSE

116

U15

Gábor Milán

Superior MTB Team

117

U15

Csizmazia Áron

Acelvakond Cycling Team

118

 

U17

kcs.

Név

Egyesület

Rajtszám

U17

Kiss Zsombor

Szekszárdi Kerékpáros S. E.

60

U17

Németh Gergely

BringAjka Kerékpáros S. E.

61

U17

Reinodli Ákos

Green Riders

62

U17

Illés Balázs

KSI SE

63

U17

Kunzer Zsombor

KSI SE

64

U17

Lendvai Kolos Máté

KSI SE

65

U17

Hancz Tamás

Szenyor KSZSE

66

U17

Sefcsik László

Szenyor KSZSE

67

U17

Rein Keresztes Zente

Viadukt SE

68

U17

Balogh Zsombor

Zengő KSE

69

 

Nők

kcs.

Név

Egyesület

Rajtszám

WU19

Szomorú Fanni

Szekszárdi Kerékpáros S. E.

25

WU19

Orosz Lili

Acelvakond Cycling Team

26

WU17

Tarcsai Boglárka

Szenyor KSZSE

1

WU23

Jordán Dorka

Panorama-Hungary Women’s Cycling Team

98

WU23

Mező Panna

Green Riders

99

 

Amatőr

kcs.

Név

Egyesület

Rajtszám

Amatőr

Straubinger Balázs

Szekszárdi Kerékpáros S. E.

50

Amatőr

Klemen Csaba

Szekszárdi Kerékpáros S. E.

51

Amatőr

Asztalos Zsolt

Szekszárdi Kerékpáros S. E.

52

Amatőr

Sághy Zoltán

Zengő Cycling Team

53

Amatőr

Bagossy Levente András

KSI SE

54

Amatőr

Vaskó Levente

Viadukt SE

55

 

U19

kcs.

Név

Egyesület

Rajtszám

U19

Banki András

Green Riders

30

U19

Tamási Bulcsú Tonuzóba

Delta MTB Sopron

31

U19

Válint Attila

KSI SE

32

U19

Fehérvári Marcell Imre

KSI SE

33

U19

Makranczy Dominik Kevin

KSI SE

35

 

Master1-2-3

kcs.

Név

Egyesület

Rajtszám

Master3

Heuschmiedt László

Peloton Cycling Team

121

Master3

Éger Zoltán

Fit-boys

122

Master3

Szalai Zoltán

egyéni

123

Master3

Fáncsy Norbert

Szekszárdi Szabadidős KE

124

Master3

Bíró Zoltán

Szekszárdi Szabadidős KE

125

Master3

Vaskó József

Viadukt SE

126

 

 

 

 

Master2

Erdős László

Feta Racing Team

190

Master2

Steig Gábor

Szekszárdi Kerékpáros S. E.

191

Master2

dr. Kovács Kristóf

Kőbányai Torna Club Sportegyesület

192

Master2

Gulyás Tamás

Sólyom Team SE

193

Master2

Arany Gábor

SZINGO SE

194

Master2

Balaskó Milán

Szenyor KSZSE

195

Master2

Szalai Gábor

Zengő KSE

196

Master2

Salamon László

Szekszárdi Kerékpáros S. E.

197

Master2

Nagy Ákos

Acelvakond Cycling Team

198

 

 

 

 

Master1

Topán Máté

Szekszárdi Kerékpáros S. E.

100

Master1

Tajthy Ferenc

Acelvakond Cycling Team

101

Master1

Schier-Juhász Tamás

Acelvakond Cycling Team

102

 

Elite/U23

kcs.

Név

Egyesület

Rajtszám

Elite

Peter Ochsenhofer

Team Arbö headstart

150

Elite

Paul Hopfgartner

Team Arbö headstart

151

Elite

Patrick Grasl

Team Arbö headstart

152

Elite

Philipp Lang

Team Arbö headstart

153

Elite

Lorenz Purgaj

Team Arbö headstart

154

Elite

Rene Rossi

Team Arbö headstart

155

Elite

Fabian Stockmeyer

Team Arbö headstart

156

Elite

Gönczy Gergő

Epronex – Hungary Cycling Team

157

Elite

Istlstekker Zsolt

Epronex – Hungary Cycling Team

158

Elite

Rózsa Balázs

Epronex – Hungary Cycling Team

159

U23

Móré-Gosselin Olivier

Epronex – Hungary Cycling Team

160

U23

Nagy Bendegúz

Epronex – Hungary Cycling Team

161

U23

Drijver Bertold

Epronex – Hungary Cycling Team

162

U23

Hlavathy Benedek

Green Riders

163

U23

Túri Dániel Csaba

Green Riders

164

U23

Odnoroh Denys

Kerékpársport 2000 SE

165

Elite

Székely                Benedek

Zengő KSE

166

Elite

Popovics Gergely

Zengő KSE

167

Elite

Horváth Tamás

Zengő KSE

168

Elite

Balogh András

Zengő KSE

169

Elite

Püspöki Dániel

Zengő KSE

170

Elite

Sasvári Dániel

Zengő KSE

171

Elite

Apró Csaba

Acelvakond Cycling Team

172

Elite

Varga Kornél

Acelvakond Cycling Team

173

Elite

Kiss Gergely

Epronex – Hungary Cycling Team

174

 

A Kajdacs Nagydíj 2021 – Frey Tamás Emlékverseny dobogósai korcsoportonként (A teljes eredménylista lent):

U13: 1. Molnár Ágoston (Delta MTB Sopron) 2. Steig Benjamin (Szekszárdi Kerékpáros S.E.) 3. Drucker Péter (KSI SE)

U15: 1. Péter-Lichtenberger Ábris (K3SE) 2. Szigeti-Kovács Benjamin (MKB Cycling Team) 3. Kiss Zsombor (Szekszárdi Kerékpáros S.E.)

U17: (Frey Tamás Emlékverseny) 1. Radics Milán (MKB Cycling Team) 2. Dobai Dávid (MKB Cycling Team) 3. Szőllőssy Ádám (MKB Cycling Team)

WU17: 1. Orosz Lili (Acélvakond Cycling Team)

WU19: 1. Szöllőssy Eszter (Acélvakond Cycling Team) 2. Sáry Boglárka (KSI SE)

WElit: 1. Szabó Zsófi (Andy Schleck-CP NVST-IMMO LOSCH)

Master3: 1. Deréki Barna (Szingo SE) 2. Éger Zoltán (Fit-boys Pécs) 3. Schmauser József (Road – Greiner – Bio-One Hungary Kse)

Master2: 1. Arany Gábor (Szingo SE) 2. Steig Gábor (Szekszárdi Kerékpáros S.E.) 3. Balaskó Milán (Szenyor KSZSE)

Master1: 1. Egervári Gergely (Pannonhalma LOLAND Stelvio P. ) 2. Dr Nagy Ákos (Acélvakond Cycling Team)

U19: 1. Mihajlo Stolic (S-team Sombor) 2. Dejan Cogoljevic (Borac Čačak) 3. Drijver Bertold (KSI SE)

Elit/U23: 1. Balogh András (Zengő SE) 2. Sánta Ármin (MKB Cycling Team) 3. Popovics Gergely (Zengő SE)

101,5 km-es verseny abszolút első helyét Balogh András (Zengő SE) szerezte meg.

A szombati versenyünk Rajtlistáját itt olvashatjátok:

A Kajdacs Nagydíj 2021 Versenykiírását az alábbiakban olvashatjátok.

  • Kiegészítő információk!!!
  • Az első két futamot összevontuk a részvételi létszám miatt, de a versenytávokon nem változtatunk. Ennek megfelelően az ezt követő futamok előbb rajtolnak majd a tervezettnél – nagyjából fél órával!
  • Az U17-es futam Frey Tamás Emlékversenyként kerül lebonyolításra, ahol a győztes emlékkupát kap, továbbá a dobogósok pénzdíjban részesülnek!
  • Az utánpótlás korosztálynál engedélyezzük az áttételek lekötését, amit a rajt előtt kell a versenybíróknak jelezni!
  • Az összes felnőtt kategória 1-3. helyezettje egy-egy palack bort kap.

Sikeres feliratkozás.

Hiba, kérlek próbáld újra

Szekszárdi Kerékpáros S. E. will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.